קצת עליי - נעים מאוד, שמי דורית גלוברמן-קרט

דורית גלוברמן קרט עורכת דין

עורכת דין בעלת ותק של 18 שנות ניסיון, מגשרת מוסמכת בגישורים משפחתיים ונוטריון, נשואה לארז קרט, אמא לשלושה ילדים יקרים ואהובים וגם מגדלת 4 כלבים שהם חלק בלתי נפרד מהבית.

שהייתי ילדה חלמתי להיות וטירנרית או רופאה והיה גם שלב בגיל מוקדם שרציתי להיות רבנית, בגיל ההתבגרות היה שלב שחלמתי להיות עורכת דין ואז.. לקחו אותנו לסיור בבית המשפט בתל אביב במסגרת בית הספר, המקום היה נראה לי נוראי, השופטים ועורכי הדין היו ניראיים עייפים ומרוטים והיה ברור לי שכך אינני רוצה להיראות שאגדל.

השנים חלפו, התגייסתי לצבא, שימשתי כקצינת קישור באוגדת מילואים מוצנחת ולאחר מכן קצינת קורסים בשיבטה והשתחררתי בדרגת סגן, במהלך שירותי הצבאי פגשתי אוכלוסיות מגוונות לרבות הרבה מאוד חיילי מילואים, שם נחשפתי למורכבות של חיי נישואין ולתפיסת העולם של נשים וגברים ומה שבינהם.

בסופו של יום למדתי ורכשתי השכלה משפטית וגיליתי שניתן לשלב בין עולמות, העולם המשפטי הישן הקודר, כבודו במקומו מונח , אולם לטעמי הגיע הזמן להאיר אותו בעריכת דין יצירתית, מגוונת, מכילה ורגישה יותר ולא פחות מקצועית, לטעמי האישי עריכת דין הוליסטית מקצועית הרבה יותר בתחום דיני המשפחה והירושה.

רכשתי השכלה נוספת בתחום חינוך לגיל הרך, יחסי מטפל מטופל, ורפואה משלימה מגוונת בתחום שונים.

לאורך כל השנים, לא הפסקתי ללמוד ולהתקדם, אני מגשרת מוסמכת, מגשרת מוסמכת בגישור משפחתי ומגשרת מוסמכת בשיטת גירושין בשיתוף פעולה.

שימשתי כסגנית יו"ר ועדת משפחה בלשכת עורכי הדין ואני חברה בוועדה ליישוב סכסוכים.

עריכת הדין שלי משולבת בארגז כלים רחב אותי פיתחתי ולמדתי במשך ה- 18 שנים האחרונות, לרבות שירותי נוטריון במשרדי בקיסריה.

האני מאמין שלי דוגל בעשיית הטוב והמבורך עבור הלקוחות שלי ובעיקר עבור ילדיהם של הלקוחות אותם אני רואה לנגד עיני בכל תיק המגיע למשרדי.

המשרד הינו משרד בוטיק עצמאי, המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, הניסיון הרב אותו צברתי בשילוב השקפת עולמי הרוחנית חיזקה אצלי את ההבנה כי "יפה כוח הפשרה מכוח הדין" ועל כן, תהיה חתירה מתמדת ובלתי פוסקת להסכם אשר יטיב עם כל הצדדים.

יש לזכור כי גם כאשר הזוגיות מתפרקת, המשפחה נשארת!

יחד עם זאת לעיתים, אין מנוס מבניית אסטרטגיה משפטית והגנת הלקוח/ה ופנייה לערכאות משפטיות, לרבות ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה, בתי דין רבניים ובמקרים קיצוניים גם ייצוג בערכאות הערעור- בית המשפט המחוזי ובית הדין הגדול בירושלים.

כחלק מהאני מאמין שלי וכהמשך ישיר לעשייה החברתית בה אני פעילה, בכל שבוע אני מקדישה יום קבוע לייעוץ משפטי בנעמ"ת חדרה, אני מאוד גאה להיות היועצת המשפטית של נעמ"ת חדרה ורואה בכך תרומה מבורכת לקהילה

לקוחות המשרד

חשוב לי להדגיש כי אני מייצגת ומטפלת הן בגברים והן בנשים בכל גווני הקשת, בין לקוחותיי נמצאים שחקנים, זמרים, אנשי הייטק, רופאים בכירים, שכירים בתפקידים שונים, כולם ללא יוצא מהכלל מהבכיר ביותר במשק ועד הפועל יקבלו יחס הוגן, מקצועי והכי הכי חשוב שיחה בגובה העיניים והבנה שיש על מי לסמוך ואנו עובדים ועוברים יחד את התהליך המורכב והקשה נפשית.
אשמח ללוות גם אתכם ברגע של משבר, כשנדמה שדברים לא מסתדרים. אני מאמינה בלב שלם שהכול יכול לבוא על מקומו בשלום.

תאמו איתי פגישת ייעוץ והיכרות עוד היום דרך האתר, בטלפון או דרך הוואטסאפ.